Poznajcie nas

Trio z Rio

Na początku było nas trzech. w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel: "Zarażać innych dobrą zabawą". Niektórzy tak się zarazili, że jest już nas nie 3 osoby, ale osiem 😉
Kochamy wywoływać uśmiech u innych. Wkładamy całe swoje serca w to, by Twoja impreza była wyjątkowa, a wspomnienia z niej pozostały w pamięci na długo. Naszym celem jest, abyście doświadczyli pełni radości i wzruszenia.

Trio z Rio

Poznajcie naszą drużynę!

Adrian Pieniążek

Wodzirej

Człowiek, który po skończeniu Uniwersytetu Ekonomicznego, postanowił zostać konferansjerem, wodzirejem, animatorem imprez i czasu wolnego. Rozkręcanie i prowadzenie imprez stało się jego pasją. Uważa, że każdy ma w sobie cząstkę dziecka, które chce się bawić. Sam często czuje się jak dziecko i twierdzi, że praca, w której się ciągle bawi i tańczy, to nie praca. Uwielbia oglądać kabarety, ale więcej radości sprawia mu odgrywanie własnych skeczy. Wiele swojego serca zarezerwował dla sportu: wiele godzin spędził na boisku piłkarskim; przebiegł setki kilometrów na zawodach sportowych; przepłynął niejedną długość basenu; zdobył nie jedną górę. Osoba z taką kondycją poprowadzi Waszą całą imprezę na pełnych obrotach i ze 100% zaangażowaniem.

Motto:

"Wszystko co robisz, rób z MIŁOŚCIĄ."
Adrian Pieniążek

Tomasz Bełz

Wodzirej

Ukończył medycynę i jest lekarzem, dlatego jeśli kogoś złapie skurcz, zakręci mu się w głowie lub zasłabnie, może czuć się spokojnie, bo Tomek czuwa z noszami. 195 cm żywej energii i radości oraz 85 kg pasji i zaangażowania. Kiedy coś pisze, to jak przystało na lekarza, robi to bardzo nieczytelnie, jednakże kiedy trzyma mikrofon w ręku, można podziwiać kunszt konferansjerski.

Dobiera słowa, tak jak dobry doktor dobiera lekarstwa. Kiedy prowadzi poloneza podczas balu, idzie jak skalpel tnący masło. Stosuje medycynę niekonwencjonalną, nie stara się zbić gorączki na imprezie, chce, aby temperatura na parkiecie była jak najwyższa.

Motto:

"Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie."
Tomasz Bełz

Mateusz Pisiałek

DJ

(pseudonim artystyczny - KOJO [kodżo]) – człowiek-orkiestra.

Zdobył tytuł inżyniera akustyki, krótko mówiąc: z dźwiękiem i sprzętem nagłośnieniowym jest za pan brat. Jest niczym snajper, który trafia w gust muzyczny większości ludzi. Tylko spojrzy na człowieka i wie, jakiej muzyki słucha. Kiedy jedni zastanawiają się nad problemami natury egzystencjalnej, Mateusz rozważa, jaka jest akustyka w lokalu, gdzie ustawić sprzęt i jak zmontować głośnik z kartonu i kilku kabli. Poza zainteresowaniami akustyczno-muzycznymi uwielbia grać w siatkówkę. Na koniec można dodać, że Mateusz jest specjalistą od kreatywnych pomysłów, z jego głowy można wyciągnąć niejeden scenariusz na imprezę lub zabawę.

Motto:

"Naukowcy udowodnili , że bąk ma za małe skrzydełka w stosunku do swojej wagi, by latać, ale bąk o tym nie wie i lata." Naukowcy
Mateusz Pisiałek

Wojciech Szymonik

DJ i specjalista od FOTOBUDKI

Podróżował po świecie szukając swojego miejsca i odnalazł je za konsolą w Trio z Rio. Lubi bujać siebie i ludzi na parkiecie. Zawsze znajdzie piosenki, której szukają goście. Wiecznie uśmiechnięty, zawsze chętny do pomocy i rozmowy o tematach wszelakich. Czerpie ogromną przyjemność z pracy w Trio z Rio i to widać w każdym momencie imprezy od pierwszego tańca do ostatniego kabla przy sprzątaniu. Lubi poznawać nowych ludzi, nowe miejsca i nowe smaki. Człowiek, którego pełno w naszej firmie. Nasz spec od fotobudki, konsoli DJskiej, spraw komputerowych, administracji i kontaktu z klientem.

Motto:

"Porozmawiajmy."
Wojciech Szymonik

Helena Dobrowolska

Wodzirej

Z wykształcenia magister inżynier architekt krajobrazu, z pasji animator czasu wolnego dzieci i młodzieży, który wykreuje uśmiech na twarzy niejednej osoby. Największą satysfakcję i nagrodę podczas pracy daje jej radość innych. Miłośniczka animowanych filmów oraz pochodzących z nich piosenek. Jak w bajce „Potwory i spółka” główni bohaterowie zaczęli czerpać energię do funkcjonowania swego miasta z euforii dzieci, które rozśmieszali, tak i ona gromadzi w sobie dziecięcy uśmiech, szczęście i wdzięczność, które przetwarza na moc do dalszej pracy z nimi. Ze względu na jej umiłowanie wszystkiego co słodkie, w Trio z Rio określana mianem ‘koneserki tortów’. Konserwator gadżetów, planer pracy oraz firmowy goniec.

Motto:

"Nie bój się chcieć!"
Helena Dobrowolska

Natalia Bełz

DJka i Animatorka

Wszechstronna dziewczyna – z zamiłowania i wykształcenia biolog, już niedługo logopeda audiolog. Swoje życie lubi spędzać z ludźmi, również tymi najmłodszymi. Jako że jest animatorem Ruchu Światło-Życie, zna sposoby na umilanie czasu dzieciom. Co w tym fachu chyba najważniejsze – często się uśmiecha i potrafi być kreatywna. Żadnej pracy się nie boi, więc zwijanie kabli po imprezie jej niestraszne.

Nie przepada za siedzeniem i zbyt długim leniuchowaniem, więc z łatwością da się ją namówić na podróże małe i duże.

Motto:

"Miejcie odwagę, by być szczęśliwymi."
Natalia Bełz

Rafał Sudoł

DJ

Absolwent administracji UMCS. w jego życiu i pracy Trio z Rio wszystko jest dobrze administrowane. Punktualny, poukładany i bardzo dobrze zorganizowany. Zawsze odpisuje na maile w mgnieniu oka. w Trio zajmuje się Dj-ką. Jego playlista jest zawsze logicznie ułożona, bo jak uważa, na weselu nie ma miejsca na pomyłki. Zawsze uśmiechnięty. w jego zorganizowanych playlistach jest miejsce na propozycje gości, które bardzo chętnie wysłuchuje i zawsze "gra to, co chcą usłyszeć".  Rafał czynnie interesuje się sportem, gra w piłkę i chodzi po górach więc o jego kondycję podczas 16 godzinnej imprezy nie musicie się martwić. Swego czasu grał w sekcjach rytmicznych na bębnach i przeszkadzajkach. z muzyką za pan brat. Lubi quizy i książki fantasy. 

Motto:

"Co masz zrobić jutro, zrób wczoraj!!!"
Rafał Sudoł

Damian Pajor

DJ

Gdyby mógł stworzyć świat na swoich zasadach, byłby wypełniony uśmiechem i obecnością najbliższych. Każdą chwilę spędziłby biegając, a na mecie wszystkich maratonów zamiast medali rozdawałby zapas szarlotki na cały rok. w wolne wieczory pochłaniałby książki, a każdy weekend wypełniony byłby muzyką, którą może dzielić z innymi. Uwielbia tańczyć, ale tylko kiedy nikt nie patrzy. Śpiewa, ale jeśli nikt nie słucha. Trio z Rio to dla niego nie tylko pasja, ale też przyjaciele i świetnie spędzony czas. Fakty – oficjalny rekordzista – najdłuższe wesele w Trio z Rio.

Motto:

"Mówię Ci, ta piosenka będzie hitem. Zawsze pełny parkiet."
Damian Pajor

Marysia Kargulewicz

Wodzirej

Marysia lubi ludzi! Od sześciu lat mieszkanka Krakowa, zakochana w tym mieście. z zawodu animator społeczno-kulturowy, a w praktyce - wodzirej weselny, opiekunka dzieci i marzycielka o zadatkach na kabareciarę. Od dwóch lat współtworzy żeńską grupę kabaretową "A JAK!"

Marysia lubi się śmiać z siebie i uśmiechać się do innych Uwielbia tańczyć !!! i pić kawę o każdej porze dnia i nocy. a przede wszystkim wierzy w Opatrzność Bożą! i stara się, by to co robi przybliżyło ją i innych do Pana Boga.

Motto:

"Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia." (Flp 4,13)
Marysia

Spotkajmy się

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, rozwiejemy wątpliwości, a nade wszystko – przedstawimy nasze pomysły dotyczące imprezy. Zrobimy, co w naszej mocy, aby Was nie zawieść i spełnić Wasze oczekiwania. Jeśli zdradzicie nam swoje marzenia dotyczące imprezy, my włożymy całe swoje serce, aby wszystko się ziściło. Gwarantujemy profesjonalną obsługę artystyczną, techniczną, muzyczną i rozrywkową.

Skontaktuj się z nami!
Image Description

Imprezy

  • Bale, studniówki, wesela na terenie całej Polski.

  • WODZIREJ & DJ & ANIMATOR DO DZIECI - TRIO Z RIO
  • Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Sprawdź, co u nas słychać

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.

Dowiedz się więcej

Zostaw swój numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą!


Copyright © 2021

Wykonanie: LabZero